لوبیا (LOOBIA) 

امروزه استفاده از مواد طبیعی با روغن‌های گیاهی 100 درصد خالص، در محصولات آرایشی و بهداشتی باعث حذف مواد شیمیایی مضر از آن‌ها شده است و شرکت‌های بی‌شماری در رسالت تولید خود به این موضوع مهم توجه ویژه نشان می‌دهند. 

 شرکت ایتالیایی لوبیا (LOOB1A) تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی گیاهی برای مراقبت از مو با هدف طراوت بخشیدن و درخشندگی مو و با استفاده از علوم گیاهی سازگار با محیط زیست و از طریق انجام تحقیقات گسترده و استفاده از فناوری‌های منحصر به فرد و به روز شده در تولید محصولات، در سال 2016  تاسیس شده است.

ساختار خاص این محصولات که متشکل از ترکیب روغن‌های گیاهی سرشار از اسیدهای چرب امگا 3، 6، 9 با عملکرد فوق‌العاده مغذی، مرطوب کننده و سرشار از آنتی اکسیدان ویتامین E است در رشد و  ترمیم مو تاثیر به‌سزایی دارد و همچنین عدم استفاده از آمونیاک در رنگ موها آن را نسبت به محصولات موجود در بازار متمایز کرده است.

امروزه تمرکز بازار بر میزان رضایت از فروش یک محصول خوب، افزایش جذب رضایت مشتریان و تامین نیازهای آن‌ها قراردارد.

از ارزش‌های اجتماعی و محوری این شرکت ارتباط مناسب با مشتریان و ارایه محصولات و خدماتی ویژه است که به ایشان داده می‌شود.

در زمینه تولید محصولات:

  • دارای گواهی Bio Eco Cosmetics
  • دارای روغن امگا 
  • بدون هر گونه تست و آزمایش بر روی حیوانات 
  • سازگاری مواد تشکیل دهنده و بسته بندی محصولات با محیط زیست 
  • عدم استفاده از هر گونه مواد آلرژی زا و خطر زا برای سلامتی در محصولات 
  • خط تولید دقیق و کنترل شده 

دانستن این نکته ضروری است که تحقیق و نوآوری درپردازش مواد اولیه محصولات شرکت لوبیا با تکیه بر حفظ تعادل بین محیط زیست و فناوری روز است و در آن‌ها از روغن‌‌های ایتالیایی و مواد موثر با ساختاری ویژه شامل روغن پسته ارگانیک، روغن فندق وحشی، روغن بذرکتان ارگانیک، روغن گلابی وحشی و روغن کلم بروکلی و .. استفاده شده است. تمام این روغن‌ها از طریق فشار سرد و بدون حلال صنعتی تولید می‌شوند و مواد تشکیل دهنده آن ها 100٪ ارگانیک، ایتالیایی و بدون مواد افزودنی هستند.