کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات  به دقت ملاحظه فرمایید.ورود کاربران به وب‏‌سایت سانا طب هنگام استفاده از پروفایل شخصی و استفاده ازخدمات ارائه شده توسط ساناطب به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ساناطب است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ساناطب از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ساناطب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ساناطب تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمراز سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ساناطب اقدام کند.ساناطب به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروش تجهیزات پزشکی بیمارستانی فقط به مراکز درمانی و به صورت b2bمی باشد.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات ساناطب، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها راه ارتباطی برای خرید سایت  www.sanatebco.com

این بدان معنی است که اگر کاربران محترم حتی از راههای ارتباطی دیگر مانند اینستاگرام و واتس اپ والباقی شبکه های اجتماعی با ساناطب ارتباط بگیرند، خرید و پرداخت وجه فقط و فقط از طریق درگاه وبسایت ساناطب انجام پذیرفته و وجهه قانونی دارد…

درصورت عدم موجودی کالا و ایراد های نرم افزاری و مشکلات درج قیمت، سانا طب این حق را برای خود محفوظ میدارد که ثبت سفارش را ملغی کرده و وجه دریافتی را به شماره کارت و حسابی که کاربر در صفحه اطلاعات شخصی پروفایل خود به ثبت و تایید رسانده واریز کند.

کاربران گرامی فقط در صورت تکمیل پروفایل خود قادر به خرید از سانا طب می باشند بدیهی است خرید از سانا طب به صورت کاربر مهمان امکان پذیر نمی باشد.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل کالا اعلام فرمایند وپس از ثبت سفارش و پرداخت وجه اعلام نام و آدرس شخص دیگر به منزله تایید وی به عنوان تحویل گیرنده می باشد و حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب میکند…..

همچنین برای خرید های سازمانی و صدور فاکتورالتزام به تکمیل پروفایل سازمانی می باشند. آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.تحویل کالا صرفا به آدرس معتبر با کد پستی معتبرثبت شده در پروفایل خریدار امکان پذیر می باشد.

در صورت خسارت دیدن کالا یا کالاهای خریداری شده توسط کاربران محترم در حین مرحله ارسال توسط شرکت حمل یا اداره پست، سانا طب ملزم به تعویض یا عودت وجه کالا می باشد و هر گونه اختیاری از کاربر در مورد خسارت احتمالی از کاربر سلب میگردد.

 

پرفروش‌ترین محصولات
  • پرفروش‌ترین محصولات
  • محصولات در حراج
  • محصولات جدید